Cloudpointilaiset apunasi:

Pasi Hakkarainen

AUTAMME LÖYTÄMÄÄN VAIHTOEHTOJA:

TUEMME ASIAKASTA ONGELMATILANTEISSA JA KOULUTAMME:

Sami Haapalainen

Sami Haapalainen

Technical Specialist

+ 358 9 4257 9286 (tuen numero)
Lähetä yhteydenotto asiakastukeen tästä

sami.haapalainen@cloudpoint.fi

 

Atte Front

Atte Front

Tekninen tuki

+ 358 9 4257 9286 (tuen numero)
Lähetä yhteydenotto asiakastukeen tästä

atte@cloudpoint.fi

 

Sami Marttinen

Sami Marttinen

Pedagoginen asiantuntija, Google-sertifioitu kouluttaja ja valmentaja

sami.marttinen@cloudpoint.fi

Lue Samista lisää

KEHITÄMME UUTTA:

Marko Haanranta

Marko Haanranta

Developer
Henrik Leppä

Henrik Leppä

Developer
Eli Parviainen

Eli Parviainen

Developer

HUOLEHDIMME PYKÄLÄT PAIKOILLEEN:

Jasse Tenko

Jasse Tenko

Tietosuoja-asiantuntija, legal advisor

jasse@cloudpoint.fi

Lue Jassesta lisää
Steve Hadaya

Steve Hadaya

Tietosuoja-asiantuntija, legal advisor

steve@cloudpoint.fi

 

PIDÄMME PYÖRÄT PYÖRIMÄSSÄ JA CLOUDPOINTIN NÄKYVÄNÄ:

Niko Louadi

Niko Louadi

Finance & Administrative Specialist

+358 44 491 5951
niko@cloudpoint.fi

PÄÄPILOTTISI PILVESSÄ:

Lauri Kaski

Lauri Kaski

Toimitusjohtaja

+358 40 575 5050
lauri@cloudpoint.fi

Sinä, tuleva cloudpointilainen

Sinä, tuleva cloudpointilainen

Jos työskentely Cloudpointissa kiinnostaa, ota yhteyttä milloin tahansa!