Cloudpointilaiset apunasi:

Pasi Hakkarainen
Jaakko Rekola

Jaakko Rekola

Pedagoginen johtaja

+358 44 744 1951
jaakko@cloudpoint.fi

 

Lue Jaakosta lisää

AUTAMME LÖYTÄMÄÄN VAIHTOEHTOJA:

TUEMME ASIAKASTA ONGELMATILANTEISSA JA KOULUTAMME:

Sami Haapalainen

Sami Haapalainen

Technical Specialist

+ 358 9 4257 9286 (tuen numero)
Lähetä yhteydenotto asiakastukeen tästä

sami.haapalainen@cloudpoint.fi

 

Atte Front

Atte Front

Tekninen tuki

+ 358 9 4257 9286 (tuen numero)
Lähetä yhteydenotto asiakastukeen tästä

atte@cloudpoint.fi

 

Sami Marttinen

Sami Marttinen

Pedagoginen asiantuntija, Google-sertifioitu kouluttaja ja valmentaja

sami.marttinen@cloudpoint.fi

Lue Samista lisää

KEHITÄMME UUTTA:

Marko Haanranta

Marko Haanranta

Developer
Henrik Leppä

Henrik Leppä

Developer
Jani Närvänen

Jani Närvänen

Lead developer
Eli Parviainen

Eli Parviainen

Developer
Cheng Wei

Cheng Wei

Chief Technology Officer

HUOLEHDIMME PYKÄLÄT PAIKOILLEEN:

Diana Descultescu

Diana Descultescu

Tietosuoja-asiantuntija, legal advisor

diana@cloudpoint.fi

Lue Dianasta lisää
Jasse Tenko

Jasse Tenko

Tietosuoja-asiantuntija, legal advisor

jasse@cloudpoint.fi

Lue Jassesta lisää

PIDÄMME PYÖRÄT PYÖRIMÄSSÄ JA CLOUDPOINTIN NÄKYVÄNÄ:

Niko Louadi

Niko Louadi

Finance & Administrative Specialist

+358 44 491 5951
niko@cloudpoint.fi

Jasmina Laalo

Jasmina Laalo

Viestintä- ja markkinointipäällikkö (alk. 18.10.2021)

+358 50 369 2411
jasmina@cloudpoint.fi

 

Silja Hurskainen

Silja Hurskainen

Viestintä- ja markkinointipäällikkö (30.11.2021 saakka)


silja@cloudpoint.fi

PÄÄPILOTTISI PILVESSÄ:

Lauri Kaski

Lauri Kaski

Toimitusjohtaja

+358 40 575 5050
lauri@cloudpoint.fi

Sinä, tuleva cloudpointilainen

Sinä, tuleva cloudpointilainen

Jos työskentely Cloudpointissa kiinnostaa, ota yhteyttä milloin tahansa!

CLOUDPOINT OY:N HALLITUS

Lauri Kaski

Lauri Kaski

Hallituksen puheenjohtaja
+358 40 575 5050
lauri@cloudpoint.fi
Eila Annala

Eila Annala

Hallituksen jäsen
Marko Saarinen

Marko Saarinen

Hallituksen jäsen
Kalle Soininen

Kalle Soininen

Hallituksen jäsen